Osteodynamika

Pokud Vás trápí občasné nebo trvalé bolesti zad, ramene, kolene, vbočený palec, výhřez ploténky, zablokovaná pánev či další obtíže spojené s pohybovým aparátem, nabízíme Vám možnost rovnání kostí a kloubů ve Vašem těle Osteodynamikou a Dornovou metodou plus.

Osteodynamika je terapie, která propojuje tři metody- Dornovu metodu, kraniosakrální osteopatii a osteopatii. Dokáže ovlivňovat postavení kostí v těle z vnějšku, s použitím terapeutova tlaku a pohybu, ale zároveň dokáže ovlivnit stav fascií a ovlivnit funkci těla na buněčné úrovni. Propojením technik dochází k rychlejší úlevě pacienta a rychlejší regeneraci organismu a rychlejšímu návratu k normálu.

Ošetření nabízíme jak pro dospělé, tak i pro děti od útlého věku, kterým může výrazně pomoci při problémech s vadným držením těla (skoliózou atd.). Více informací naleznete na našich stránkách Zdravě v pohybu.

 

Cena: 

Ošetření u nás: 600 Kč 

Ošetření u Vás: 600 Kč + cesta 5 Kč/km

zahrnuje úvodní pohovor a kompletní ošetření metodou Osteodynamiky případně Dornovy metody plus, u osob starších 15ti let je možné též baňkování
(oro ošetření u Vás je podmínkou dojezdová doba cca 1 hodina od nás)